Boy uzatmak için bir çok kez çaba gösteriyor olabilirsiniz ancak hiç başarılı olabilmek için boy uzatıcı ürünü kullandınız mı? Sen almak ne kadar uzun boylu anne kendi Doğal boy uzatmahormon sistemin nasıl etkili şekilde size verdi ve genler bağlıdır. Büyüme yıllarında Sağlıklı bir besleyici diyet de yetişkin aşamasında iyi bir uzun boylu fiziksel zevk için bir kişi yardımcı olur. Eğer halkın çoğunluğu gibi iseniz size ergenlik vardı ve size 20 ‘bazen büyüyen durur süre içinde hamlelerle çok büyüdü. Birçok kişi ergenlik ile yüksekliği bitirir büyümenin düşünüyorum ama bu bir yanlış.

 Bu cerrahi tedavi ve yüksekliğini artırmak ama fiziksel egzersizler daha iyi bir seçimdir için kullanılabilir takviyesi olarak pek çok yöntem vardır.Uzun boylu almak için en iyi egzersiz ne kadar eski olursa olsun boy uzatılabilir ama yaşlı insanlar daha az ve daha yavaş büyür.Bu, herhangi bir istenmeyen yan etkileri yoksun olan en doğal şekilde yükseklik kazanmak için size yardımcı olacaktır. Bu yazıda uzun boylu almak ve bunları yapmak için doğru yolu açıklamak için en iyi egzersiz bazıları hakkında konuşmak için gidiyoruz. fiziksel egzersizler uzun boylu almak için en iyi egzersiz ne genel bir resim dikkate alarak başlayalım. Ayrıca duruş ve esneklik ile yardımcı germe egzersizleri genel bir kural insanlara büyümeye yardımcı olacaktır. Aşağıdaki egzersizleri yüksekliğini artırmak için yardımcı olacaktır ve Cobra, Kedi Stretch, Temel Bacak Stretch ve Bow Aşağı olarak adlandırılır. Şimdi her biri nasıl kontrol edeceğiz.

Egzersiz 1 – Cobra kullanmak için ilk egzersiz Cobra adlı biridir. Eğer aşağı gelecek yüz ile, yere uzanın. Omuz düzeyinde her iki tarafında ellerinizi yerleştirin. Şimdi omurga geriye doğru kemerli olduğunu vücudunuzun üst kısmı yavaş yavaş bu kaldırmaya çalışın. Boyun doğru omurganın tabanından başlayarak streç hissedin. 10-30 saniye için streç tutun ve sonra orijinal konumuna geri almak. Buna alışması sonra, her gün on tekrar üç set yapabilirsiniz. Egzersiz 2 – Kedi Stretch ikinci egzersiz Kedi Stretch olduğunu. Kollarınızı düz kilitli tutarken elleri ve dizleri üzerinde aşağı alın. Omurga olarak nefes aşağı fleksiyonda ve baş geri yükseltilir.

Uyarı!... Uzamax bir ilaç değildir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız. uzamax
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?