uzamax fiyat

Uzamax Toz Fiyatları

1 Kutu Uzamax Toz 39 TL
2 Kutu Uzamax Toz 72 TL
3 Kutu Uzamax Toz 105 TL (Önerilen)
4 Kutu Uzamax Toz 137 TL

Uzamax Nedir?

Uzamax içerik olarak mineral ile kalsiyum içeren kalsiyum deposu tabirine layık bir üründür. Bu nedenden dolayı kişilerde sadece boy uzama işlemine yardımcı olmamak ile birlikte, düzenli ve dengeli beslenilebilmesine yardımcı olabilen bitkisel bir üründür. Uzamax içeriğinde yer alan vitamin ve mineraller vücudun boy uzamasına yardımcı olabilen tüm maddeleri içeriğinde barındırmaktadır. Uzamax içeriğinde yer alan tüm maddeler tamamen doğal ve bitkiseldir.

Uzamax herkes tarafından güvenle kullanılabilecek bir üründür. Uzamax, Tarım Bakanlığı onayına sahip olan bitkisel bir üründür. Kişiler tarafından güvenle düzenli olarak kullanılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Uzamax İçeriğinde neler bulunur?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi uzamaxın içeriği tamamen bitkisel ve doğal bir yapıya sahiptir. Uzamaxın içeriğinde yer alan maddeleri aşağıdan inceleyebilmeniz mümkündür.

uzamax
Uzamax İçeriğinde aşağıdaki maddeler yer almaktadır:

Bakır, Çinko, Demir, Fosfor, Flor, Kalsiyum, Kükürt, Magnezyum, Mangan, Omega 3, Omega 6, Potasyum, Selenyum, Silisyum, Sodyum, B1 vitamini, B2 vitamini, B6 vitamini, C vitamini, E vitamini, Folik asit, Niasin Protein.

 

uzamax tozUzamax Toz nasıl kullanılır?

Uzamax düzenli olarak kullanıldığı takdirde her yaştan kişinin vücudu açısından oldukça yararlı maddelerin yardımıyla yararlı etkiler oluşturacaktır. Bu nedenden dolayı uzamaxı düzenli olarak:

5 yaşından küçükler, günlük 6 gram (sabah, öğle, akşam birer çay kaşığı),
5 yaşından büyükler, günlük 12 gram (sabah, öğle, akşam birer tatlı kaşığı) biçiminde kullanılması tavsiye edilmektedir.

Uzamaxı süt, yoğurt, pekmez, meyve suyu vb. gibi besinlerin içerisine koyarak tüketebilmeniz mümkündür.

Uzamax kimler tarafından kullanılabilir?

Uzamax toz ve kapsülleri her yaştan bireyler tarafından güvenle kullanılabilmektedir. İçeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulunmaması nedeniyle kişiler üzerinde yan etki durumları oluşturmaz. Doğal ve sağlıklı olarak kişilerin sağlıksal gelişimlerine destek olabilmektedir.

Uzamaxı satın aldıktan sonra düzenli olarak kullanmayı ihmal etmeyiniz. Bitkisel ürünlerin düzenli olarak kullanılması sonucunda istenilen etkiler elde edilebilir.

uzamax boy uzatıcıUzamax hakkında sık sorulan sorular ve cevapları

1) Uzamax’ın vücut ve organlara karşı zararlı etkileri bulunur mu?

Uzamax; bitkisel ve doğal yapısı nedeniyle kişilerin vücutlarına ya da organlarına zarar verici bir etki oluşturmaz. Geleceğe dair yan etkiler barındırmaz. Sahip olduğu doğal içerik sayesinde kişilerin doğal bir biçimde boy uzamasına sahip olmalarına yardımcı olur.

2) Uzamax’ı kaç yaşındaki kişiler kullanabilir?

Uzamax, her yaştan birey tarafından güvenle kullanılabilir. İster yetişkinler olsun, ister çocuklar sahip olduğu bitkisel yapısından oldukça yararlanabilirler.

3) Gelişim ve büyüme çağında olan çocuklar uzamaxı kullanabilir mi?

Uzamax gelişme ve büyüme çağında yer alan çocuklar için kullanılabilecek güvenilir bitkisel bir karışımdır. Sahip olduğu vitaminler ve mineraller çocuklarınızın gelişimine destek olmaktadır.

4) Sahip olunan genetik yapıya bağlı boy kısalığına karşı uzamaya yardımcı olabilir mi?

Uzamax toz ve kapsülleri kişilerin hem dengesiz ve yetersiz beslenme hem de genetik yapıları itibariyle sahip oldukları kısalığın önüne geçilebilmesine yardımcı rol oynayabilmektedir.

Tarım ve Köy işleri Bakanlığı’nın 14.05.2010 tarih ve G38-0393-00027-7 sayılı izni ile Türk Gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

siparis2121mesaj

Uyarı!... Uzamax bir ilaç değildir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız. uzamax
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?