Tabanlık Nedir?

1 Çift Tabanlık 20 TL
2 Çift Tabanlık 40 TL
3 Çift Tabanlık 60 TL
4 Çift Tabanlık 80 TL
5 Çift Tabanlık 100 TL + 1 Çift Tabanlık Hediye + Kargo Ücretsiz
boy uzatıcı tabanlık sipariş
boy uzatıcı tabanlıkSilikon tabanlık; özel olarak imal edilmiş olan silikon alışımdan oluşturulmuştur. Dışarıdan bakıldığında fark edilmesi imkansızdır.

Unisex olan bu ürün bay ve bayan kişiler tarafından güvenle kullanılabilmektedir. 3+3 şeklinde toplamda 6 parçadan oluşur. Taban 2 cm yükseltme ve sahip olduğu tamponların her biri 1 cm yükseltme sağlar. Her şekildeki ve numaradaki ayakkabıya uyum sağlayabilmektedir.

Tabanlık Nasıl Kullanılır?

Satın almış olduğunuz 6 parçalık setin içerisinde yer alan sağ ve sol ayağınızda olmak üzere 2 adet taban silikonu yer alır. Taban silikonlarını ayağınızın topuk kısmına yerleştiriniz. Kullanması bu kadar basittir.

boy uzatan tabanlıkTabanlık Hakkında Merak Edebilecekleriniz

Soru: Ödeyeceğim fiyat tek bir adet için mi geçerli yoksa bir çift için midir?

Cevap: Ödeyeceğiniz tutar bir çift için geçerlidir. Yani elinize geldiğinde hem sağ hem de sol ayağınız için kullanabileceğiniz tabanlıklara sahip olacaksınız.

Soru: Siparişimi verirken ayakkabı numaramı söylememe gerek var mı?

Cevap: Siparişlerinizi verirken ayakkabı numarası belirtmenize gerek yoktur. Silikon tabanlık her şekildeki ve numaradaki ayakkabıya uyum sağlayacaktır. Bu nedenden dolayı ayakkabılar için kesim ve ayar gerektirmez.

Soru: Siparişlerim kaç gün içerisinde elimde olur?

Cevap:Bulunduğunuz şehir ve ilçeye göre teslimat süresi maksimum iki iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Soru: Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Cevap: Ödemelerinizi sitemiz üzerinden kredi kartı, havale, eft yardımıyla ya da kapıda nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

Uyarı!... Uzamax bir ilaç değildir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız. uzamax
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?