Uzamax İçeriğinde neler bulunur?

Bakır, Çinko, Demir, Fosfor, Flor, Kalsiyum, Kükürt, Magnezyum, Mangan, Omega 3, Omega 6, Potasyum, Selenyum, Silisyum, Sodyum, B1 vitamini, B2 vitamini, B6 vitamini, C vitamini, E vitamini, Folik asit, Niasin Protein.

 

uzamax

Uzamax Toz nasıl kullanılır?

5 yaşından küçükler, günlük 6 gram (sabah, öğle, akşam birer çay kaşığı),
5 yaşından büyükler, günlük 12 gram (sabah, öğle, akşam birer tatlı kaşığı) biçiminde kullanılması tavsiye edilmektedir.

Uzamaxı süt, yoğurt, pekmez, meyve suyu vb. gibi besinlerin içerisine koyarak tüketebilmeniz mümkündür.


Uzamax Kapsül nasıl kullanılır?

Uzamax kapsül kişiler tarafından her gün düzenli olarak sabah, öğle ve akşam olacak biçimde 1’er kapsül olarak alınması yeterlidir.

Uzamax kimler tarafından kullanılabilir?

Uzamax toz ve kapsülleri her yaştan bireyler tarafından güvenle kullanılabilmektedir. İçeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulunmaması nedeniyle kişiler üzerinde yan etki durumları oluşturmaz.

Uzamaxı satın aldıktan sonra düzenli olarak kullanmayı ihmal etmeyiniz. Bitkisel ürünlerin düzenli olarak kullanılması sonucunda istenilen etkiler elde edilebilir.

siparis2121mesaj

 1. Mustafa diyor ki:

  Basit Büyüme/Gelişme Formülü :

  Proteinler (Hayvansal, Bitkisel), {…}
  Karbonhidratlar, {…}
  Aminoasitler,{…}
  Hücre Yenileyiciler, {…}
  Kemik Yapımı İçin Gerekli Malzemeler{…}
  Kıkırdak, Doku vb… Yapımı İçin Gerekli Malzemeler{…}
  Testesteron Hormonu İçin Gerekli Malzemeler{…}
  Östrojen Hormonu İçin Gerekli Malzemeler{…}
  Tiroid Hormonu İçin Gerekli Malzemeler {…}
  Büyüme Hormonu İçin Gerekli Malzemeler{…}
  Naturel Sızma Yağlar{…}

  Şimdi dikkat ederseniz, yanlarında {…} işareti vardır.Bu tahmin ettiğiniz gibi, bu başlıkların fazlaca ürünle karşılanabileceği manasına geliyor.Artık bunları tek tek anlatmayayım.Bunlarla birlikte yukarıda belirttiğim unsurların doğal olanlarının da seçilmesi gerekmektedir.Şimdi kalkıpta sen doğallığını, tabiliğini yitirmiş, yani özelliklerini yitirmiş olanları tercih edersen büyüme ve gelişmeyi sağlamasını bırak sana zarar bile verecektir.Onun için yukarıda belirttiğim herşeyin doğal olanlarının seçilmesi kesinlikle gereklidir.Aksi takdirde yine büyüme ve gelişme sağlanamayacaktır, sağlansa da bu sağlıklı olmayacaktır, hatta vücuda belki zarar bile verecektir.Yukarıda çeşitli hormonların tetiklenmesi gerektiğini de vurguladım.Bu hormonları tetikleyen, harekete geçiren besinler, bitkiler vs..ürünler mevcuttur.Yine doğal insülin salgısı da gerekecektir beraberinde.Bunun da çeşitli ürünler vasıtasıyla salgılanması, salgılatılması mümkündür.Yine bunların yanında vücuda bütün vitaminlerin ve minerallerin de verilmesi gerekiyor.Büyüme hormonu için de L-Arginine L-Glutamine biliyorsunuz bunları L- şeklinde ayırmışlar, bunların kullanılması da gerekiyor.Fakat bütün bunların yukarıdan aşağıya belirttiğim ürünlerin dozları da önem arz etmektedir.Dozları düşük tutarsanız ya fayda göremezsiniz ya da az miktarda fayda görürsünüz.Dozları iyi ayarlarsanız büyüme ve gelişmeyi hızlıca sağlayabilirsiniz.Bazı ürünler var ki onların dozlarının yüksek tutulması tehlikeli olmamakla birlikte faydalıdır, mesela onların dozları yüksek tutulabilir.Onlar dışındakilerin dozları normal düzeyde ayarlanabilir.Tabi hayatımıza ilave etmemiz gereken bir diğer unsur da spordur.Sporu da devamlı hayatımızın sonuna kadar yapmamız gerekmektedir.Buraya kadar anlattıklarımız büyüme ve gelişmenin en basit formülüdür.Tek dezavantajı çok fazla ürün gerektirmesi.Ama insanlar faydalarını gördükçe satın almak isteyecekleri kesindir.

 2. Mustafa diyor ki:

  Unutmadan besin kaynakları da tek tip olmamalıdır.Proteini besinlerden alırken tek tip mesela süt proteini yanında yumurta proteini, et proteini, bitkisel proteinler vs. alabiliriz yani bunları da çeşitlendirmeliyiz.Bu söylediklerim diğerleri için de geçerlidir.Çeşitlilik önem arz etmektedir.Vücut en iyi bu şekilde yapılanacaktır.
Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

Uyarı!... Uzamax bir ilaç değildir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız. uzamax
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?