Uzamax Kapsül Fiyatları (Kapsül şuan satılmamaktadır)

1 Kutu Uzamax Kapsül 49 TL
2 Kutu Uzamax Kapsül 89 TL
3 Kutu Uzamax Kapsül 129 TL + Kargo Ücretsiz
4 Kutu Uzamax Kapsül 169 TL + Kargo Ücretsiz
5 Kutu Uzamax Kapsül 209 TL + 1 Kutu Uzamax Kapsül Hediye + Kargo Ücretsiz
10 Kutu Uzamax Kapsül 415 TL + 2 Kutu Uzamax Kapsül Hediye + Kargo Ücretsiz
20 Kutu Uzamax Kapsül 830 TL + 4 Kutu Uzamax Kapsül Hediye + Kargo Ücretsiz


Uzamax Nedir?

Uzamax içerik olarak mineral ile kalsiyum içeren kalsiyum deposu tabirine layık bir üründür. Bu nedenden dolayı kişilerde sadece boy uzama işlemine yardımcı olmamak ile birlikte, düzenli ve dengeli beslenilebilmesine yardımcı olabilen bitkisel bir üründür. Uzamax içeriğinde yer alan vitamin ve mineraller vücudun boy uzamasına yardımcı olabilen tüm maddeleri içeriğinde barındırmaktadır. Uzamax içeriğinde yer alan tüm maddeler tamamen doğal ve bitkiseldir.

Uzamax herkes tarafından güvenle kullanılabilecek bir üründür. Uzamax, Tarım Bakanlığı onayına sahip olan bitkisel bir üründür. Kişiler tarafından güvenle düzenli olarak kullanılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Uzamax İçeriğinde neler bulunur?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi uzamaxın içeriği tamamen bitkisel ve doğal bir yapıya sahiptir. Uzamaxın içeriğinde yer alan maddeleri aşağıdan inceleyebilmeniz mümkündür.

uzamax
Uzamax İçeriğinde aşağıdaki maddeler yer almaktadır:

Bakır, Çinko, Demir, Fosfor, Flor, Kalsiyum, Kükürt, Magnezyum, Mangan, Omega 3, Omega 6, Potasyum, Selenyum, Silisyum, Sodyum, B1 vitamini, B2 vitamini, B6 vitamini, C vitamini, E vitamini, Folik asit, Niasin Protein.

Uzamax Kapsül nasıl kullanılır?

Uzamax kapsül kişiler tarafından her gün düzenli olarak sabah, öğle ve akşam olacak biçimde 1’er kapsül olarak alınması yeterlidir.

Uzamax kimler tarafından kullanılabilir?

Uzamax toz ve kapsülleri her yaştan bireyler tarafından güvenle kullanılabilmektedir. İçeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulunmaması nedeniyle kişiler üzerinde yan etki durumları oluşturmaz. Doğal ve sağlıklı olarak kişilerin sağlıksal gelişimlerine destek olabilmektedir.

Uzamaxı satın aldıktan sonra düzenli olarak kullanmayı ihmal etmeyiniz. Bitkisel ürünlerin düzenli olarak kullanılması sonucunda istenilen etkiler elde edilebilir.

uzamax boy uzatıcıUzamax hakkında sık sorulan sorular ve cevapları

1) Uzamax’ın vücut ve organlara karşı zararlı etkileri bulunur mu?

Uzamax; bitkisel ve doğal yapısı nedeniyle kişilerin vücutlarına ya da organlarına zarar verici bir etki oluşturmaz. Geleceğe dair yan etkiler barındırmaz. Sahip olduğu doğal içerik sayesinde kişilerin doğal bir biçimde boy uzamasına sahip olmalarına yardımcı olur.

2) Uzamax’ı kaç yaşındaki kişiler kullanabilir?

Uzamax, her yaştan birey tarafından güvenle kullanılabilir. İster yetişkinler olsun, ister çocuklar sahip olduğu bitkisel yapısından oldukça yararlanabilirler.

3) Gelişim ve büyüme çağında olan çocuklar uzamaxı kullanabilir mi?

Uzamax gelişme ve büyüme çağında yer alan çocuklar için kullanılabilecek güvenilir bitkisel bir karışımdır. Sahip olduğu vitaminler ve mineraller çocuklarınızın gelişimine destek olmaktadır.

4) Sahip olunan genetik yapıya bağlı boy kısalığına karşı uzamaya yardımcı olabilir mi?

Uzamax toz ve kapsülleri kişilerin hem dengesiz ve yetersiz beslenme hem de genetik yapıları itibariyle sahip oldukları kısalığın önüne geçilebilmesine yardımcı rol oynayabilmektedir.

Tarım ve Köy işleri Bakanlığı’nın 14.05.2010 tarih ve G38-0393-00027-7 sayılı izni ile Türk Gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

siparis2121mesaj

Uyarı!... Uzamax bir ilaç değildir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız. uzamax
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?